| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| Max-capaciteit van PCB's | 20 pc's |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 20 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Maximaal beeldschermformaat | 737 * 737 mm |
|---|---|
| Maximale afmeting van het PCB-bord | 400*340mm |
| Rubberschuiversnelheid | 6-200 mm/sec |
| Herhaal Positienauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Druknauwkeurigheid | ± 0,025 mm |
| Camera | Volkleurige hogesnelheid industriële digitale camera |
|---|---|
| PCB-grootte | 50×50 mm tot 460 x 360 mm ((dubbele rails) |
| Breedteaanpassing | automatisch |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| spoelbreedte | 8 mm papieren rollen en plastic rollen |
|---|---|
| RC-componentgrootte | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| Splitsing CT | 8-10S ((Excludeert handmatige tijd) |
| Pastarief | 98% |
| gewicht | 75 kg |
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Camera | CCD Kleurrijke camera |
|---|---|
| Breedteaanpassing | automatisch |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 360 mm × 400 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Solder pot capacity | 390kg |
|---|---|
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Dimension | 3440(L)*1370(W)*1650(H) |
| PCB width | 50-400mm |
| Preheating zone | 1 upper preheating zones 2 individual bottom preheating zones |
| Verpakking Details | WoodenCase |
|---|---|
| Levertijd | 20 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Plaats van herkomst | JAPAN |
| Merknaam | Fuji |