| Applicatie | PCB -assemblage |
|---|---|
| Productnaam | Conveyoren voor het verwerken van PCB's |
| Lengte | Aanpasbaar |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Afmetingen | L4900*1270*1450 mm |
|---|---|
| Zones vormen | 8 zonen |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1 ℃ |
| Afmetingen | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 250mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| Afmetingen | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 250mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| Afmetingen | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 300 mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| ixing Capaciteit van bodem tin | 10 kg |
|---|---|
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Voeding | Continu3-4kg/15min |
| Het mengen van Motor | 1φ 220V 90W |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Maximale PCB-capaciteit | 20 stuks |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 300 V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Stroomvoorziening | 100-220V wisselstroom ((aanpassing) enkelfasig, MAX 100V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 50*50-445*330 mm |