| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| Camera | CCD-kleurcamera resolutie |
|---|---|
| Lichtbron | RGB-LED-lichtbron ringvormige structuur |
| PCB-grootte | 450 mm x 350 mm |
| Minimale onderdelen | 0201 chip en 0,3 mm pitch |
| Bewegingssnelheid | 830 mm/sec (MAX) |
| Camera | CCD Kleurrijke camera |
|---|---|
| Breedteaanpassing | automatisch |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 360 mm × 400 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Schoonmaaktijd | 3~5min |
|---|---|
| Maximaal volume van de tank | 40 liter |
| Gecomprimeerde luchtdruk | 0.45~0.7MPa |
| Gasverbruik | 400 tot 600 l/min |
| Schone methode | 360° rotatie sproei schoon |
| Afmetingen | L4250 × w1360 × H1650 mm |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 350mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| Afmetingen van de druktafel | 300x400 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Afmetingen | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 3890mm |
| Componententype | Eenzijdig/dubbelzijdig bord zoals CSP, BGA, enz. |
| Zones vormen | Bovenste, onderste, 8,2 koelzones |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Heating tunnel | 1938mm |
|---|---|
| Dimension | L2550*W750*H1250 |
| Rising time | 15 mins |
| Controlling type | Touch screen and PLC |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |