| Productnaam | Automatische soldeer-soldeerpasta-mixer |
|---|---|
| Werkvermogen | 500 g*2 blikjes |
| Loopsnelheid | Eerste rotatie: 800 RPM; tweede rotatie: 600 RPM |
| Afbeeldingsmodus | Digitaal microcomputer-LED-display |
| Stroomvoorziening | AC220V 50/60Hz 180W |
| Dimensie | 2000*960*1250 |
|---|---|
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Temperatuurbereik | Ambiënt --- 150 ℃ |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 3 °C |
| Max productbreedte | 450 mm |