| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| grootte | L610*W500*H700 MM |
| Gewicht | 115 kg |
| Efficiëntie | 7200 stuks/uur |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 10 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓450x350) mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
|---|---|
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ (460x330) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 500 × 3500 × 1100 mm |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |