| Afmetingen van de druktafel | 300x400 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0,02 mm |
| Naam van het product | 3D-inspectiemachine voor soldeerpasta |
|---|---|
| Kleinste grootte van het onderdeel | 01005 |
| Maximumpcb-grootte | 55*55 ~450*450 mm |
| Fiduciële opsporingstijd | 0.3 sec per stuk |
| Inspectiesnelheid | 0.42 SEC/FOV |
| Mesh Belt Material | SUS316 |
|---|---|
| Power Supply Requirements | 3PH, 380 VAC, 5 Wires |
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Bestemp |
| Modelnummer | X6 |
| Het verwarmen streken | Zones 7-10 |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 3250mm |
| Afmeting | L4450*W1370*H1600 |
| Toenemende tijd | Vijf tot vijftien minuten. |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | Touchscreen + PLC |
| Temperature range | Ambient---350℃ |
| Max PCB width | 50~400mm (Width) |
| Conveyor speed | 200-1800mm/min |
| Productnaam | Machines voor het vormen van lood met een transistor van vermogen |
|---|---|
| Spanning | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| grootte | L360 *W380*H430 |
| Gewicht | 32.5KG |
| Efficiëntie | 4800-5400 stuks/uur |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |