| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom ((aanpassing) enkelfasig, MAX 150 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | 50x50) ↓ 450x330) |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 500x620x1600 mm |
| Geheugen | 5000000 punten |
|---|---|
| Testkanaal | 6 kanalen |
| Frequentie van de bemonstering | 0.05s ~ 30 Min |
| Precisie | ±0.5℃ |
| Temperatuurbereik | -40 °C ~ 1370 °C |
| Camera | CCD Kleurrijke camera |
|---|---|
| Breedteaanpassing | automatisch |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 500 mm × 400 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Productnaam | PCB-oppervlakte reiniger |
|---|---|
| PCB-grootte | 50*50-445*350 mm |
| PCB-denken | 0.6-5 mm |
| transportbanden | ESD Vlakke riem |
| Reinigingsmethode | Borstel+Roller+positieve en negatieve ionen |
| Afmetingen | L2100*1050×H1450 mm |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 200 mm |
| Versnelling van het transportband | 0-1800 mm/min |
| Besturingssysteem | PLC + Kunlun Tongtai |
|---|---|
| Transportsnelheid | 00,3-3 m/min |
| UV-piekgolflengte | 280 nm~420 nm Hoofdpiek UVA 395 nm |
| UV-leeftijd | 3000h |
| Afmetingen | 1500L* 910W*1800H (mm) |
| Model | HRGD1400S |
|---|---|
| Afmetingen | 2240*400*1950mm |
| Max.material Breedte | 16 mm |
| Aantal haspels | 1400 |
| kant | dubbele kant |
| Afmetingen | 2900 ((L) * 1150 ((W) * 1350 ((H) |
|---|---|
| Controletipe | Touchscreen + PLC |
| Temperatuurbereik | Omgevingsomgeving---350°C |
| Maximum PCB-breedte | 400 mm |
| Transportsnelheid | 200 mm tot 1800 mm/min |
| Geheugen | 5000000 punten |
|---|---|
| Test Channel | 6 /9/10 channels |
| Sampling frequency | 0.05s~30 Min |
| Precision | ±0.5℃ |
| temperature range | -40 ℃ ~ 1370 ℃ |
| Afmetingen | L3470*1370*1650 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 400 mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |