| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | Verwerkingsmachine voor het terugwinnen van soldeerstof |
|---|---|
| ixing Capaciteit van bodem tin | 10 kg |
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Het voeden Tijd | Continu3-4kg/15min |
| Naam van het product | Röntgenrolcomponent telmachine |
|---|---|
| Precisiteit | 990,99% (0201) |
| Resolutie | 3072*3072px |
| Weergavesnelheid | 5 EDS/s |
| Lezen van pixels | 20 miljoen/inch |
| Naam van het product | 3D-inspectiemachine voor soldeerpasta |
|---|---|
| Kleinste grootte van het onderdeel | 01005 |
| Maximumpcb-grootte | 630 x 686 mm |
| Fiduciële opsporingstijd | 0.3 sec per stuk |
| Inspectiesnelheid | 0.42 SEC/FOV |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Naam van het product | Röntgenrolcomponent telmachine |
|---|---|
| Precisiteit | 990,99% (0201) |
| Resolutie | 3072*3072px |
| Weergavesnelheid | 5 EDS/s |
| Lezen van pixels | 20 miljoen/inch |
| Vereiste N2-druk | 0,4-0,6mpa |
|---|---|
| Productnaam | HRX-31D online selectieve golf soldeer |
| Productcategorie | SMT-selektieve golfsoldeermachine |
| Netto gewicht | 2500 kg |
| Positioneringsas | X, Y, Z |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 12 seconden |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Maximale maat | 737X737mm |
|---|---|
| PCB Max -maat | 510x340mm ((530x340mm) |
| Transporthoogte | 900±40mm |
| Rubberschuiversnelheid | 6~200 mm/sec |
| Druknauwkeurigheid | ± 0,02 mm |