| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ (460x330) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 800x750x1100 mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| Productnaam | PCB-oppervlakte reiniger |
|---|---|
| Model | HR-460QJ |
| PCB -maat | 530*460 mm |
| PCB -dikte | 0.6-5 mm |
| transportbanden | ESD Vlakke riem |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Maximale PCB-capaciteit | 300 pc's |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30 L/min |
| Naam | PCB-positioneringspin |
|---|---|
| Toepassing | Voor een semi-automatische soldeerpasta-printer |
| Totale lengte | 11 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Pin-formaat | 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 |
| Verwarmingszones | 4 streken |
|---|---|
| Stijgende tijd | 15 minuten |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1 ℃ |