| Max-capaciteit van PCB's | 50 stuks |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 20 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Precisiteit | 990,99% (0201) |
|---|---|
| Productcategorie | x ray machine |
| Imaging systeem | Flat Panel Detector (FPD) type, effectief detectiebereik: 430mmx430mm, pixelmatrix 3072*3072 pixels, |
| Afmeting | 950*1460*1960 mm |
| Voorbeelden van aanvragen | niet gespecificeerd |
| Productnaam | Automatische soldeer-soldeerpasta-mixer |
|---|---|
| Werkvermogen | 500 g*2 blikjes |
| Loopsnelheid | Eerste rotatie: 800 RPM; tweede rotatie: 600 RPM |
| Afbeeldingsmodus | Digitaal microcomputer-LED-display |
| Stroomvoorziening | AC220V 50/60Hz 180W |
| Dimensie | 850L*1100W*1400H (mm) |
|---|---|
| Maximale draaggrootte | Max: 330 (l)*250 (w) (mm) |
| Bereik | Max400 ℃ |
| Positie nauwkeurigheid | + / - 0,05 mm |
| De Capaciteit van de soldeerselpot | 15 kg/PCS |
| Naam van het product | 3D-inspectiemachine voor soldeerpasta |
|---|---|
| Kleinste grootte van het onderdeel | 01005 |
| Maximumpcb-grootte | 55*55 ~450*450 mm |
| Fiduciële opsporingstijd | 0.3 sec per stuk |
| Inspectiesnelheid | 0.42 SEC/FOV |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |