| Verwarmingszones | 6 streken |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Stijgende tijd | 15 minuten |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Productnaam | Automatische PCB-lader |
|---|---|
| Sollicitatie | PCB-assemblage |
| Controlesysteem | PLC |
| Operatiemodus | Automatisch |
| Spanning | 220 V |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten behuizing |
| Afmetingen | L5520*1430*1530 mm |
|---|---|
| Zones vormen | Bovenste, onderste, 8,2 koelzones |
| Verwarmingsmethode | Volledig gedwongen luchtconvectie |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Dimensions | L4900*1270*1450 mm |
|---|---|
| Zones constitute | Upper8,bottom8, one cooling zones |
| Length of heating zone | 2800mm |
| Exhaust Requirement | 25 m3/min x2 Vanes |
| Temperature controlling | PID close-loop control, SSR drive |
| Dimensions | L6300*1430*1530 |
|---|---|
| Zones constitute | 10 zones , two cooling zones |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Temperature uniform | ±2 ℃ |
| Verwarmingszones | 6 streken |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Koeling | één koelzone, ventilatoren voor koeling |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
|---|---|
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Afmetingen | L4250*1430*1450 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 350mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| Afmetingen | L2550*1350*1550 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 250mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |