| Gemengd vermogen van bodemtin | 70 Kg |
|---|---|
| Vermogen van de machine | 4.3KW |
| Afscheidingssnelheidsomvang | 15 kg /60 min |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Levertijd | 5-10 werkdagen |
| Productnaam | loodsnijmachine |
|---|---|
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
| grootte | L360*W300*H350MM |
| Gewicht | 35kg |
| Efficiëntie | 2500-3000 stuks/uur |
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| grootte | L610*W500*H700 MM |
| Gewicht | 115 kg |
| Efficiëntie | 7200 stuks/uur |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Maximale PCB-capaciteit | 300 pc's |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30 L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 200 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 10 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| spoelbreedte | 8-24 mm Papier * plastic |
|---|---|
| RC-componentgrootte | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| Splitsing CT | 8-10S ((Excludeert handmatige tijd) |
| Pastarief | 99% |
| gewicht | 95 kg ((batterijen niet inbegrepen) |
| Naam | L-type houder |
|---|---|
| Toepassing | Voor een semi-automatische soldeerpasta-printer |
| Totale lengte | 65/70 mm |
| Breed | 12 mm |
| Hoog | 20 mm |
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Grootte | L360*W210*H140MM |
| Gewicht | 24Kg |
| Efficiëntie | 30000-60000 stuks/uur |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Werkingsbeginsel | Niet-destructieve tests met behulp van röntgenstralingsverschillen |
|---|---|
| Detecteerbaar pakket | Chip, bulk, ESD-pakketten, JEDEC-bak, buis, transistor |
| Voorbeelden van aanvragen | niet gespecificeerd |
| Componenten | Röntgenbron, beeldvormingseenheid, computerbeeldverwerkingssysteem, mechanisch systeem, elektrisch b |
| Integratie | Kan worden geïntegreerd met MES-systemen |
| Merken | Samsung |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | groot |
| Verpakking Details | Verpakking |