| Max-capaciteit van PCB's | 20 stuks |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 20 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ (460x330) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 500 × 3500 × 1100 mm |
| Productnaam | Pcb automatische 90 graden draaicamer |
|---|---|
| PCB-grootte | (50x50) ↓ (460x330) |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
| Maatwerkgrootte | 700x750x1300 mm |
| Cyclusduur | Ongeveer 15 seconden. |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ (460x330) mm |
| Maximale snijlengte | 330mm |
|---|---|
| Snijdikte | 0.5 tot en met 3,5 mm |
| Werkdruk | 0.6 tot 0,8 Mpa, droge luchtbron |
| Maximale hoogte van het onderdeel | 60 mm |
| Afmeting | 680 x 300 x 1100 mm |
| Productnaam | PCB-V-groefknipper |
|---|---|
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
| spindel snelheid | 200mm/s |
| De grootste snijlengte van het pc-bord | 400 mm |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| Productnaam | Multi Blades PCB-afsplitsingsmachine |
|---|---|
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
| spindel snelheid | 200mm/s |
| PCB-lengte | Onbeperkt |
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Productnaam | Multi Blades PCB-snijmachine |
|---|---|
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
| spindel snelheid | 200mm/s |
| PCB-lengte | Onbeperkt |
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Maximale snijlengte | Niet beperkt |
| Operatiemodus | Automatisch |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| Scherpe Breedte | 8200mm |
| Naam | Automatische V-gesneden PCB-snijmachine |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 330mm |
| Snijdikte | 0.5 tot en met 3,5 mm |
| Werkdruk | 0.6 tot 0,8 Mpa, droge luchtbron |
| Afmeting | 680 x 300 x 1100 mm |