| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
|---|---|
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
|---|---|
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Gemengd vermogen van bodemtin | 60 kg |
|---|---|
| Machinestracht | 4,0 kW |
| Afscheidingssnelheidsomvang | 15 kg /60 min |
| Voedingspoort | ≤ 10 kg afval*2 |
| Netto gewicht | Ongeveer 140Kg |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Component grootte | 0603 ((0201) ~ 33,5 x 33,5 mm |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Garantie | 3 maanden |
| Afmetingen van de druktafel | 300x400 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Afmetingen | L3750*1360*1550 |
|---|---|
| Controletipe | PC + PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | Omgeving - 300°C |
| Maximum PCB-breedte | 300 mm |
| transportbandsnelheid | 0-1800 mm/min |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Stroomvoorziening | 100-220V wisselstroom ((aanpassing) enkelfasig, MAX 100V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 50*50-445*330 mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 100 V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ (460x330) mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Maximale PCB-capaciteit | 20 stuks |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 300 V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Stroomvoorziening | 100-220V wisselstroom ((aanpassing) enkelfasig, MAX 100V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| Machinegrootte (L×W×H) mm | 50*50-445*330 mm |