| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven:1pcs, transport naar beneden:1ps, ((of aangepast) |
|---|---|
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | 50x50) ↓ 450x330) |
|---|---|
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom ((aanpassing) enkelfasig, MAX 150 V/A |
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
|---|---|
| spindel snelheid | 200mm/s |
| De grootste snijlengte van het pc-bord | 400 mm |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| De dikte van de V-groef | 0.252.0mm |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
|---|---|
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
|---|---|
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) |
| Naam van het product | Automatische soldeervoeder |
|---|---|
| Materiaal | Hard aluminium + afwerking |
| Werkwijze | auto |
| Het voeden Precisie | 0.1 |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Volle PC-controle | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vereiste N2-druk | 0.4-0.6Mpa |
| Vereiste luchtbron | 0.4-0.6Mpa |
| Voorverwarmingsmethode | Boven IR-verwarming |
| Afmeting | L2860mm X W1650mm X H1650mm |
| Merken | Samsung |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | groot |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Merken | Samsung |
|---|---|
| Condition | original/copy |
| Quality | top qualiy |
| Voorraad | groot |
| Packaging Details | Carton |