| Naam van het product | AOI-inspectiemachine |
|---|---|
| Lichtbron | RGB-LED-lichtbron ringvormige structuur |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 350 mm × 450 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Maximale snijlengte | 330mm |
|---|---|
| Snijdikte | 0.5 tot en met 3,5 mm |
| Werkdruk | 0.6 tot 0,8 Mpa, droge luchtbron |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Levertijd | 3-10 het werkdagen |
| Gemengd vermogen van bodemtin | 70 Kg |
|---|---|
| Vermogen van de machine | 4.3KW |
| Afscheidingssnelheidsomvang | 15 kg /60 min |
| Voedingspoort | ≤ 10 kg afval*2 |
| Nettogewicht | Ongeveer 110 kg. |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| Productnaam | PCB-V-groefknipper |
|---|---|
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
| spindel snelheid | 200mm/s |
| De grootste snijlengte van het pc-bord | 400 mm |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| Productnaam | H910 AOI -inspectiemachine |
|---|---|
| Lichtbron | RGB-LED-lichtbron ringvormige structuur |
| PCB -maat | 20 mm × 20 mm tot 350 mm × 450 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Breedteaanpassing | Gecontroleerd door een elektrische knop |
|---|---|
| Camera | Sony CCD Kleurrijke camera |
| PCB-grootte | 25 mm × 25 mm tot 350 mm × 450 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Precieze locatie | < 8 μm |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Dimensions | 2900(L)*1150(W)*1350(H) |
|---|---|
| Controlling type | PC + PLC controlling |
| Temperature range | Ambient---300℃ |
| Max PCB width | 250mm |
| Versnelling van het transportband | 0-1800 mm/min |