| Maximale maat | 737X737mm |
|---|---|
| PCB Max -maat | 510x340mm ((530x340mm) |
| Transporthoogte | 900±40mm |
| Rubberschuiversnelheid | 6~200 mm/sec |
| Druknauwkeurigheid | ± 0,02 mm |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Max Size | 737X737mm |
|---|---|
| Pcb Max Grootte | 510x340mm ((530x340mm) |
| Transporthoogte | 900±40mm |
| Rubberschuiversnelheid | 6~200 mm/sec |
| Druknauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Naam van het product | Automatische soldeervoeder |
|---|---|
| Materiaal | Hard aluminium + afwerking |
| Werkwijze | auto |
| Het voeden Precisie | 0.1 |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Product name | Electrical Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Clean method | left and right movable high-pressure liquid spray cleaning |
| Cleaning time | 2-5 minutes cleaning liquid isolation reflux time 40 seconds |
| Cleaning liquid capacity | 50L |
| Air supply | 0.45Mpa~0.7Mpa |
| Productnaam | AOI-inspectiemachine |
|---|---|
| Toepassing | PCB-inspectie |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 450 mm × 350 mm |
| Machineafmeting (L*W*H) | L1120 mm × 900 mm × 1400 mm |
| Kracht | AC220v, 10%, enkelfase 5a 50/60hz, stroomverbruik 600w |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 10 seconden. |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230 V wisselstroom (aanpassing) enkelfasig, MAX 300 V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |