| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | Pneumatische Stencilreinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 3~5min |
| Maximaal volume van de tank | 40 liter |
| samengeperste luchtdruk | 0.45~0.7MPa |
| Gasverbruik | 400 tot 600 l/min |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven: 1 stuks, transport naar beneden: 2 stuks, (of aangepast) |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven:1pcs, transport naar beneden:1ps, ((of aangepast) |
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| camera | CCD-kleurcamera resolutie: 10 micro/punt |
|---|---|
| Lichtbron | RGB-LED-lichtbron ringvormige structuur |
| PCB-grootte | 20 mm × 20 mm tot 350 mm × 450 mm |
| Minimale onderdelen | 01005 chip |
| Bewegingssnelheid | 830 mm/sec (MAX) |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0,02 mm |
| Afmetingen van de druktafel | 300 × 1250 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0,02 mm |
| Afmetingen van de druktafel | 400x1550 mm |
|---|---|
| Stalen maaswijdte | (370x470) ~ ((550x1750) |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |