| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 9000-11000 Per Set |
| Standard Packaging: | De uitvoer Houten doos Verpakking |
| Delivery Period: | 15 dagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 stuks per maand |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Verwarmingszones | 6 zones |
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Koeling | Een koelzone, fans om te koelen |
| Controlerend type | Touchscreen en PLC |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 1 ℃ |
| Max PCB -breedte | 400 mm |
| Mesh -riembreedte | 450 mm |
| Model | HRM-640 |
|---|---|
| Verwarmingszones | Bovenste 6 zones Onderste 6 zones |
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Netto gewicht | Ongeveer 1100 kg |
| Algemene macht | 41 kW |
| Stroomverbruik | Ca. 8-8 kW |
| Ramp Time (tot 260 ° C) | <15 minuten |
| Temperatuurbereik | Ambiënt - 350 ℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ± 2 ℃ |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| PCB -klaring | 30 mm |
Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd is een nationale hightech-onderneming die gespecialiseerd is in SMT-apparatuur R&D, productie en verkoop. Met 5 miljoen geregistreerd kapitaal bedienen we top wereldwijde elektronicabedrijven met ervaren technische teams en innovatieve oplossingen.
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 9000-11000 Per Set |
| Standard Packaging: | De uitvoer Houten doos Verpakking |
| Delivery Period: | 15 dagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 stuks per maand |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Verwarmingszones | 6 zones |
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Koeling | Een koelzone, fans om te koelen |
| Controlerend type | Touchscreen en PLC |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 1 ℃ |
| Max PCB -breedte | 400 mm |
| Mesh -riembreedte | 450 mm |
| Model | HRM-640 |
|---|---|
| Verwarmingszones | Bovenste 6 zones Onderste 6 zones |
| Verwarmingstunnel | 1938mm |
| Dimensie | L3571*W1200*H1450 |
| Netto gewicht | Ongeveer 1100 kg |
| Algemene macht | 41 kW |
| Stroomverbruik | Ca. 8-8 kW |
| Ramp Time (tot 260 ° C) | <15 minuten |
| Temperatuurbereik | Ambiënt - 350 ℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ± 2 ℃ |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| PCB -klaring | 30 mm |
Shenzhen Honreal Technology Co., Ltd is een nationale hightech-onderneming die gespecialiseerd is in SMT-apparatuur R&D, productie en verkoop. Met 5 miljoen geregistreerd kapitaal bedienen we top wereldwijde elektronicabedrijven met ervaren technische teams en innovatieve oplossingen.