| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| Gebruik | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
|---|---|
| Spanning | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| grootte | L360 *W380*H430 |
| Gewicht | 32.5KG |
| Efficiëntie | 4800-5400 stuks/uur |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| spoelbreedte | 8 mm papieren rollen en plastic rollen |
|---|---|
| RC-componentgrootte | 01005/0201/0402/0603/0805/1206/1210 |
| Splitsing CT | 8-10S ((Excludeert handmatige tijd) |
| Pastarief | 99% |
| gewicht | 95 kg |
| Zones vormen | Bovenste9, onderste9,2 koelzones |
|---|---|
| Ovenlengte | 465 cm (183 ′′) |
| Verwarmde lengte | 254 cm |
| Opties voor procesgassen | Lucht, stikstof |
| Temperatuurbereik | Omgevingsomgeving---350°C |
| Het verwarmen streken | 5 bovenaan, 5 onderaan |
|---|---|
| Ovenlengte | 79" (200cm) |
| Verwarmde lengte | 132 cm |
| Nauwkeurigheid van Temperatuurcontrolemechanisme | ± 0,1°C |
| Temperatuurbereik | 60-350°C |
| Het verwarmen streken | 10 Boven, 10 beneden |
|---|---|
| Ovenlengte | 183" (465cm) |
| Verwarmde lengte | 254 cm |
| Nauwkeurigheid van Temperatuurcontrolemechanisme | ± 0,1°C |
| Temperatuurbereik | 60-350°C |
| Het verwarmen streken | 8 Boven, 8 Onderaan |
|---|---|
| Ovenlengte | 183" (465cm) |
| Verwarmde lengte | 260 cm |
| Nauwkeurigheid van Temperatuurcontrolemechanisme | ± 0,1°C |
| Temperatuurbereik | 60-350°C |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
|---|---|
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-grootte (L × W) ◄ (L × W) mm | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |