| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
|---|---|
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| Garantie | 3 maanden |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Afmetingen van de druktafel | 300x400 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Afmetingen van de druktafel | 400x1550 mm |
|---|---|
| Stalen maaswijdte | (370x470) ~ ((550x1750) |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Afmetingen | 2900 ((L) * 1150 ((W) * 1350 ((H) |
|---|---|
| Controletipe | Touchscreen + PLC |
| temperatuurbereik | Omgevingsomgeving---350°C |
| Maximum PCB-breedte | 400 mm |
| Transportsnelheid | 200 mm tot 1800 mm/min |
| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven:1pcs, transport naar beneden:1ps, ((of aangepast) |
|---|---|
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 300 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 8 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 300 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven:1pcs, transport naar beneden:1ps, ((of aangepast) |
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |