| Model | HRGD1400S |
|---|---|
| Afmetingen | 2240*400*1950mm |
| Max.material Breedte | 16 mm |
| Aantal haspels | 1400 |
| kant | dubbele kant |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
|---|---|
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Snijsnelheid | 4 m/min |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Levertijd | 15work dagen |
| Verwarmingszones | 8 zonen |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 2673 mm |
| Dimensie | L4600*W1200*H1450 |
| Stijgende tijd | 20 mins |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 300 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 8 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 300 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 8 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Merk | Samsung |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |