| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 14000-16000 Per Set |
| Standard Packaging: | WoodenCase |
| Delivery Period: | 25 dagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 50 sets per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Verwarmingszones | 8 zones |
| Verwarmingstunnel | 2673 mm |
| Afmeting | L4600*W1200*H1450 |
| Stijgingstijd | 20 minuten. |
| Controletipe | Touchscreen en PLC |
| Verwarmingsmethode | Volledig gedwongen luchtconvectie |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Temperatuurbereik | Omgevingsomgeving---350°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 1 °C |
| Maximale PCB-breedte | 400 mm |
| Model | HRM-840 |
| Verwarmingszones | De bovenste 8 zones, de onderste 8 zones |
| Nettogewicht | ongeveer 1300 kg. |
| Algemeen vermogen | 53 kW |
| Energieverbruik | Ongeveer 5-9 kW |
| Temperatuuruniformiteit | ± 2 °C |
| Koeling | Twee koelzones met industriële koeler |
| Vervoermethode | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Versnelling van het transportband | 0-900 mm/min |
| Stroomvoorziening | 380v,3ph,50hz |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 14000-16000 Per Set |
| Standard Packaging: | WoodenCase |
| Delivery Period: | 25 dagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 50 sets per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Verwarmingszones | 8 zones |
| Verwarmingstunnel | 2673 mm |
| Afmeting | L4600*W1200*H1450 |
| Stijgingstijd | 20 minuten. |
| Controletipe | Touchscreen en PLC |
| Verwarmingsmethode | Volledig gedwongen luchtconvectie |
| Temperatuurregeling | PID-sluitloopcontrole, SSR-aandrijving |
| Temperatuurbereik | Omgevingsomgeving---350°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 1 °C |
| Maximale PCB-breedte | 400 mm |
| Model | HRM-840 |
| Verwarmingszones | De bovenste 8 zones, de onderste 8 zones |
| Nettogewicht | ongeveer 1300 kg. |
| Algemeen vermogen | 53 kW |
| Energieverbruik | Ongeveer 5-9 kW |
| Temperatuuruniformiteit | ± 2 °C |
| Koeling | Twee koelzones met industriële koeler |
| Vervoermethode | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Versnelling van het transportband | 0-900 mm/min |
| Stroomvoorziening | 380v,3ph,50hz |