| Toepassing | SMT-Productielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| PCB-grootte | 774 (L) x 710 (W) mm |
| Garantie | 3 maanden |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten behuizing |
| Type | SMT Reflow Soldering Machine |
|---|---|
| Dimensions | L4600*W1200*H1450 |
| Conveyor Speed | 200-1000mm/min |
| PCB Width | 400mm |
| Heating method | Fully forced air convection |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| Garantie | 3 maanden |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Cleaning Process | Chemical cleaning section, pure water rinsing section and strong hot air drying section |
|---|---|
| Chemical Cleaning Modules | Chemical pre-cleaning or isolation section, chemical cycle cleaning, wind cutting isolating |
| Het materiaal van de netwerkriem | SUS316 |
| Grootte | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Controlling Mode | Touch Screen + PLC |
| Naam | Automatische PCB-snijmachine voor rollenband |
|---|---|
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Snij snelheid | 4 m/min |
| garantie | Een jaar garantie en levenslang onderhoud |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
|---|---|
| Snijbreedte | Aangepast |
| Snijsnelheid | 4 m/min |
| Snijstand | Circulair lopend snijden |
| Rijmodus | Motor + synchrone riem |