| PCB -dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX 10L/minuut |
| Stroomvoorziening | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Product name | Pneumatic Stencil Cleaning Machine |
|---|---|
| Pneumatische stensel reinigingsmachinev | 360° rotatie sproei schoon |
| Cleaning time | 3~5min |
| Maximum tank volume | 40L |
| Gecomprimeerde luchtdruk | 0.45~0.7MPa |
| Productnaam | Pneumatische stencilreinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 3~5min |
| Maximaal volume van de tank | 40 liter |
| samengeperste luchtdruk | 0.45~0.7MPa |
| Gasverbruik | 400 tot 600 l/min |
| Gebruik | Snijdband voor chipmounters |
|---|---|
| Afmetingen | aangepast |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Snij snelheid | 4 m/min |
| Merk | Samsung |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Groot |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | originele/gebruikte |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Het verwarmen streken | 7 Boven,7 Onderaan |
|---|---|
| Ovenlengte | 142" (360cm) |
| Verwarmde lengte | 72 cm |
| Nauwkeurigheid van Temperatuurcontrolemechanisme | ± 0,1°C |
| Temperatuurbereik | 60-350°C |