| Type machine | Automatische separator voor het solderen van stof |
|---|---|
| ixing Capaciteit van bodem tin | 10 kg |
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Het mengen van Motor | 1φ 220V 90W |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz |
| grootte | L650*W480*H420MM |
| Gewicht | 35kg |
| Efficiëntie | 2500-3000 stuks/uur |
| Naam van het product | Röntgenonderzoeksmachine |
|---|---|
| Spanningsstroom | 90kv, 10-200uA |
| Nadrukgrootte | 5μm |
| Weergavegebied | 130 mm × 130 mm |
| Tilthoek | 0-90° kijkhoek (45° naar links en rechts) |
| Naam van het product | Röntgenonderzoeksmachine |
|---|---|
| Spanningsstroom | 90kv, 10-200uA |
| Nadrukgrootte | 5μm |
| Weergavegebied | 130 mm × 130 mm |
| Tilthoek | 0-90° kijkhoek (45° naar links en rechts) |
| Naam | Automatische condensatorvormende snijmachine |
|---|---|
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz |
| Grootte | 1500L*1000W*1500H ((mm) |
| Gewicht | 450 kg |
| Efficiëntie | 160-200 stuks/min |
| Productnaam | Röntgenrolcomponent telmachine |
|---|---|
| Precisiteit | 990,99% (0201) |
| Resolutie | 3072*3072px |
| Maximale inspectiesnelheid | 7" ~ 17" |
| Pixelgrootte | 139μm |
| Merken | Samsung |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | groot |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Merken | Hanwa |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | groot |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Merken | Hanwa |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | groot |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | Automatische soldeer-soldeerpasta-mixer |
|---|---|
| Werkvermogen | 500 g*2 blikjes |
| Loopsnelheid | Eerste rotatie: 800 RPM; tweede rotatie: 600 RPM |
| Afbeeldingsmodus | Digitaal microcomputer-LED-display |
| Stroomvoorziening | AC220V 50/60Hz 180W |