| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| Maat | L360*W300*H350MM |
| Gewicht | 35 kg |
| Efficiëntie | 2500-3000 stuks/uur |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Naam | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
|---|---|
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
| grootte | L360*W300*H350MM |
| Gewicht | 35kg |
| Efficiëntie | 2500-3000 stuks/uur |
| Productnaam | Lood snijden buigmachine |
|---|---|
| Spanning | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| grootte | L360 *W380*H430 |
| Gewicht | 32.5KG |
| Efficiëntie | 4800-5400 stuks/uur |
| Productnaam | Loodvormende machine |
|---|---|
| Spanning | 220V AC 60Hz/50Hz 90W |
| grootte | L360 *W380*H430 |
| Gewicht | 32.5KG |
| Efficiëntie | 4800-5400 stuks/uur |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| Naam | Koperen steunspeld |
|---|---|
| Toepassing | Voor een semi-automatische soldeerpasta-printer |
| Totale lengte | 30 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Middelstappendiameter | 8 mm |
| Afmeting | 1090*1256*1340 mm |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 350 x 450 mm |
| Controlerend Systeem | PC-computerbesturing |
| Positie nauwkeurigheid | + / - 0,05 mm |
| De Capaciteit van de soldeerselpot | 15 KG |
| Type machine | Automatische separator voor het solderen van stof |
|---|---|
| ixing Capaciteit van bodem tin | 10 kg |
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Het mengen van Motor | 1φ 220V 90W |
| Type machine | Automatische separator voor het solderen van stof |
|---|---|
| ixing Capaciteit van bodem tin | 10 kg |
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Het mengen van Motor | 1φ 220V 90W |