| Productnaam | Machines voor het snijden van PCB's van het type guillotine |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 330mm |
| Snijdikte | 0.5 tot en met 3,5 mm |
| Werkdruk | 0.6 tot 0,8 Mpa, droge luchtbron |
| Werkspanning | AC 220V 50 tot 60 Hz |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Nummer van het tijdschrift | Transport naar boven:1pcs, transport naar beneden:1ps, ((of aangepast) |
| Selecteer de stappenhoogte | 1-4 ((10 mm stappen) |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijdsduur tijdschriftwissel | Ongeveer 30 seconden |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Het verwarmen streken | 10 zones |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 3250mm |
| Afmeting | L4450*W1370*H1600 |
| Toenemende tijd | Vijf tot vijftien minuten. |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Machine Type | Automatic Solder Dross Separating Machine |
|---|---|
| ixing Capacity of Bottom Tin | 10KG |
| Mixing Heating Power | 1.6KW |
| Temperature Scope | 0-350℃ |
| Mixing motor | 1φ 220V 90W |