| Voedingvereisten | 3PH, 380 VAC, 5 draden |
|---|---|
| Het materiaal van de netwerkriem | SUS316 |
| Size | L5860mm*W1650mm*H1650mm |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Eindwindsnijden Isolatie en drooging | Eindwindsnijden (drogen met koude lucht), drogen met warme lucht, drogen met koude lucht |
| Productnaam | Automatische SMT-bandsnijmachine |
|---|---|
| Snijstand | Circulair lopend snijden |
| rijmodus | Motor + synchrone riem |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Productnaam | Automatische SMT-bandsnijmachine |
|---|---|
| Snijstand | Circulair lopend snijden |
| Rijmodus | Motor + synchrone riem |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Componenten | SMD, THT, connectoren |
|---|---|
| Componenten bereik | 0201 tot en met 50 mm |
| Voeder | Bandvoeder |
| Montage | Oppervlakte |
| Naam | SMT-oogst en plaatsmachine |
| Productnaam | Automatische SMT-bandsnijmachine |
|---|---|
| Snijmethode | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Rijmethode | Motor + synchrone riem |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Volle PC-controle | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Vereiste N2-druk | 0.4-0.6Mpa |
| Maximale draaggrootte | L450 X W500 mm |
| Productcategorie | SMT-selektieve golfsoldeermachine |
| Transportbandbreedte | 100600mm |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten behuizing |
| Productcategorie | SMT-selektieve golfsoldeermachine |
|---|---|
| Modulair ontwerp | - Ja, dat klopt. |
| Vereiste N2-druk | 0.4-0.6Mpa |
| Vereiste zuiverheid van N2 | >99.998% |
| De Capaciteit van de soldeerselpot | 15 kg/PCS |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |