| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Nauwkeurigheid van plaatsing | +/- 0,025 mm (Standaardmodus) |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Type | SMD terugstroomsoldeermachine |
|---|---|
| Gebruik | SMT LED PCB-reflowoven solderen |
| Toepassing | SMT-Assemblageproductielijn |
| Afmetingen | L5520*1430*1530 mm |
| Zones vormen | Bovenste, onderste, 8,2 koelzones |
| Sollicitatie | SMT-productielijn |
|---|---|
| PCB -maat | 510 x 510 mm |
| Voorwaarde | Origineel gebruikt |
| Voedercapaciteit | 120ea Vaste voedingsbasis |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| Garantie | 3 maanden |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Sollicitatie | SMT-productielijn |
|---|---|
| PCB -maat | 510 x 510 mm |
| Voorwaarde | Origineel gebruikt |
| Garantie | 3 maanden |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Voorverwarmingsmethode | Boven IR-verwarming |
|---|---|
| Productcategorie | SMT Sleceive Wave Soldering Machine |
| PCB-plaat bevestigd | - Ja, dat klopt. |
| Vereiste voedingsvoorziening | 380V in drie stadia 50HZ |
| Positie nauwkeurigheid | + / - 0,05 mm |