| Verwarmingszones | 4 streken |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 980 mm |
| Dimensie | L1920*W750*H1250 |
| Stijgende tijd | 15 minuten |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Product Features | Main control panel, touch screen control system, stainless steel mesh conveyor system or chain conveyor system, spraying tube and spraying nozzle |
|---|---|
| Body Material | Corrosion Resistant Superior PP Material |
| Final Wind Cutting Isolating and Drying | Final wind cutting isolating(cold air drying), hot air drying, cold air drying |
| Chemische reinigingsmodules | Chemische voorreiniging of isolatie, reiniging van chemische cycli, isolatie door windsnijden |
| Product Category | SMT Cleaning Machine |
| Vereiste N2-druk | 0.4-0.6Mpa |
|---|---|
| Productnaam | SEL-31 Online selectieve golfsoldeermachine Selectieve soldeermachine |
| Productcategorie | SMT-golf solderende machine |
| Nettogewicht | 1200 kg |
| Positioneringsas | X, Y, Z |
| Toepassing | SMT-productielijn |
|---|---|
| PCB-grootte | 460 x 400 |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| Voedercapaciteit | 120ea Vaste voedingsbasis |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
| PCB-grootte | 510 mm x 534 mm |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Garantie | 3 maanden |
| Componenten | Röntgenbron, beeldvormingseenheid, computerbeeldverwerkingssysteem, mechanisch systeem, elektrisch b |
|---|---|
| Imaging systeem | Flat Panel Detector (FPD) type, effectief detectiebereik: 430mmx430mm, pixelmatrix 3072*3072 pixels, |
| Gegevensbank | Ondersteun verbinding met MES, ERP en WMS Intelligent |
| Voorbeelden van aanvragen | niet gespecificeerd |
| Functie | Automatische telling van reststoffen in SMT-productielijnen |
| Componenten | Röntgenbron, beeldvormingseenheid, computerbeeldverwerkingssysteem, mechanisch systeem, elektrisch b |
|---|---|
| Functie | Automatische telling van reststoffen in SMT-productielijnen |
| Gegevensbank | Ondersteun verbinding met MES, ERP en WMS Intelligent |
| Afmeting | 950*1460*1960 mm |
| Productcategorie | x ray machine |
| Productnaam | Elektrische stencilreinigingsmachine |
|---|---|
| Pneumatische stencil -reiniging machineV | Links en rechter verplaatsbare hoge druk vloeistofspray reiniging |
| Droogmethode | Hoge druk het drogen van het warme luchtwater |
| Schoonmaaktijd | 2-5 minuten reiniging vloeistof isolatie reflux tijd 40 seconden |
| Spoeltijd | 2-5 minuten |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| Max-capaciteit van PCB's | 300 stuks (PCB's met een dikte van 0,6 mm) |
| Het cirkelen tijd | Ongeveer 8 seconden. |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX10L/min |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 300V/A |
| Vereiste luchtbron | 0.4-0.6Mpa |
|---|---|
| Volle PC-controle | - Ja, dat klopt. |
| De Capaciteit van de soldeerselpot | 15 kg/PCS |
| Transportbandbreedte | 50400mm |
| Afmeting | L1400mm X W1450mm X H1700mm |