| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
|---|---|
| Verdunningstankcapaciteit | 70L |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |
| Netto gewicht | 400 kg |
| Geheugen | 5000000 punten |
|---|---|
| Testkanaal | 6 /9/10kanalen |
| Frequentie van de bemonstering | 0.05s ~ 30 Min |
| Precisie | ±0.5℃ |
| Temperatuurbereik | -40 °C ~ 1370 °C |
| Verwarmingszones | 6 streken |
|---|---|
| Verwarmingstunnel | 1540mm |
| Dimensie | L2550*W750*H1250 |
| Controletipe | Touch screen en PLC |
| Verwarmingsmethode | Volledig gedwongen luchtconvectie |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie afdrukken | ±0,02 mm |
| Afmetingen van de druktafel | 300x650 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 850 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0,02 mm |
| Het voeden Tijd | Continu3-4kg/15min |
|---|---|
| Gemengd vermogen van bodemtin | 10 kg |
| Normaal rijvermogen | 0.4kw |
| Verwarmingsvermogen | 1.6kw |
| Temperatuurwerkingsgebied | 0-350°C |
| Spanning | 220 V wisselstroom 60 Hz/50 Hz 40 W |
|---|---|
| grootte | L360*W300*H350MM |
| Gewicht | 35kg |
| Efficiëntie | 2500-3000 stuks/uur |
| Lichaamslengte | 3 ~ 25 verstelbaar |
| Productnaam | PCBA Reinigingsmachine |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 0~99 minuten (instelbaar) |
| Verdunningstankcapaciteit | 70 liter |
| Spoeltijd | 1 minuut/tijd ((1-59 keer/instelbaar) |
| Reinigingstemperatuur (vloeistof) | Kamertemperatuur ~ 75°C (instelbaar) |