| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | USD 5200 Per Set |
| Standard Packaging: | houten |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100sets/maand |
| Model | Loodvrije dubbele golf soldeermachine HR-S1425M |
| Configuratie | Touchscreen bediening, Twee-traps heteluchtverwarming dubbele golf piek, Handmatige tinoven bediening, Handmatige reiniging van titanium klauwen, Stappenmotor sproeizwaai |
| Aantal pieken | 2 pieken |
| Bordbreedte | Max. 250mm |
| Capaciteit van de tinoven | 180KG |
| Voorverwarmingslengte | 600mm |
| Piekhoogte | 12mm |
| PCB-bord component pin lengte | 10mm |
| PCB-bord transport hoogte | 750±20mm |
| Startvermogen | 9KW |
| Bedrijfsvermogen | 2KW |
| Vermogen van de tinoven | 6KW |
| Voorverwarmingsvermogen | 2KW |
| Motorvermogen | 0.25KW |
| Besturingsmethoden | Touchscreen |
| Rek afmetingen | 1400*1200*1500mm |
| Externe afmetingen | 2200*1200*1600mm |
| PCB-bord transportsnelheid | 0-1.2m/min |
| Voorverwarmingszone temperatuur | Kamertemperatuur tot 180°C |
| Verwarmingsmethode | Hete lucht |
| Aantal koelzones | 1 |
| Koelmethode | Axiale ventilator koeling |
| Tinoven temperatuur | Kamertemperatuur tot 300°C |
| Transportrichting | Van links naar rechts |
| Temperatuurregeling methode | PID+SSR |
| Gehele machine besturingsmodus | Mitsubishi PLC + Touchscreen |
| Flux capaciteit | Max. 5.2L |
| Sproeimethode | Stappenmotor + ST-6 |
| Stroombron | 3-fase 5-draads systeem, 380V, 50Hz |
| Luchttoevoer | 4-7KG/CM², 12.5L/Min |
| Gewicht | 600KG |
| Accessoire Naam | Merk en Model |
|---|---|
| PLC, Touchscreen | Mitsubishi, Display Besturing |
| Transport Motor, Versnellingsbak | Taiwan TCG Enkelfasig 90W, Tandwielkast: 1:120K |
| Titanium Klauw | Speciale titanium legering dubbele haak klauwen, 1.5mm dik |
| Tinoven Motor | Taiwan TCG 3-fase 4-polig 0.25KW hoge temperatuur bestendig |
| Hulp Relais | OMRON MY2, MY4 |
| Frequentie Transformator | Yatai 0.4KW |
| Verwarmingsbuis | Taiwan Tentoonstelling, Import Nickel-Chromium Draad |
| Foto-elektrische Schakelaar | 24V NPN Swiss Joy |
| Solid State Relais | Zuoyi 40A |
| Luchtschakelaar | Chint |
| AC Contactor | Chint |
| Thermokoppel | Taiwan Panta, Isolatie Type K |
| Knop Start | Schneider |
| Blaaskop | ST-6 |
Nationaal high-tech bedrijf gespecialiseerd in SMT apparatuur R&D, productie en verkoop. Dient top 500 elektronische bedrijven wereldwijd met een geregistreerd kapitaal van 5 miljoen. Ons ervaren technische team richt zich op innovatie om te voldoen aan diverse klantbehoeften door waardevolle diensten.
| MOQ: | 1SET |
| Prijs: | USD 5200 Per Set |
| Standard Packaging: | houten |
| Delivery Period: | 15 werkdagen |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100sets/maand |
| Model | Loodvrije dubbele golf soldeermachine HR-S1425M |
| Configuratie | Touchscreen bediening, Twee-traps heteluchtverwarming dubbele golf piek, Handmatige tinoven bediening, Handmatige reiniging van titanium klauwen, Stappenmotor sproeizwaai |
| Aantal pieken | 2 pieken |
| Bordbreedte | Max. 250mm |
| Capaciteit van de tinoven | 180KG |
| Voorverwarmingslengte | 600mm |
| Piekhoogte | 12mm |
| PCB-bord component pin lengte | 10mm |
| PCB-bord transport hoogte | 750±20mm |
| Startvermogen | 9KW |
| Bedrijfsvermogen | 2KW |
| Vermogen van de tinoven | 6KW |
| Voorverwarmingsvermogen | 2KW |
| Motorvermogen | 0.25KW |
| Besturingsmethoden | Touchscreen |
| Rek afmetingen | 1400*1200*1500mm |
| Externe afmetingen | 2200*1200*1600mm |
| PCB-bord transportsnelheid | 0-1.2m/min |
| Voorverwarmingszone temperatuur | Kamertemperatuur tot 180°C |
| Verwarmingsmethode | Hete lucht |
| Aantal koelzones | 1 |
| Koelmethode | Axiale ventilator koeling |
| Tinoven temperatuur | Kamertemperatuur tot 300°C |
| Transportrichting | Van links naar rechts |
| Temperatuurregeling methode | PID+SSR |
| Gehele machine besturingsmodus | Mitsubishi PLC + Touchscreen |
| Flux capaciteit | Max. 5.2L |
| Sproeimethode | Stappenmotor + ST-6 |
| Stroombron | 3-fase 5-draads systeem, 380V, 50Hz |
| Luchttoevoer | 4-7KG/CM², 12.5L/Min |
| Gewicht | 600KG |
| Accessoire Naam | Merk en Model |
|---|---|
| PLC, Touchscreen | Mitsubishi, Display Besturing |
| Transport Motor, Versnellingsbak | Taiwan TCG Enkelfasig 90W, Tandwielkast: 1:120K |
| Titanium Klauw | Speciale titanium legering dubbele haak klauwen, 1.5mm dik |
| Tinoven Motor | Taiwan TCG 3-fase 4-polig 0.25KW hoge temperatuur bestendig |
| Hulp Relais | OMRON MY2, MY4 |
| Frequentie Transformator | Yatai 0.4KW |
| Verwarmingsbuis | Taiwan Tentoonstelling, Import Nickel-Chromium Draad |
| Foto-elektrische Schakelaar | 24V NPN Swiss Joy |
| Solid State Relais | Zuoyi 40A |
| Luchtschakelaar | Chint |
| AC Contactor | Chint |
| Thermokoppel | Taiwan Panta, Isolatie Type K |
| Knop Start | Schneider |
| Blaaskop | ST-6 |
Nationaal high-tech bedrijf gespecialiseerd in SMT apparatuur R&D, productie en verkoop. Dient top 500 elektronische bedrijven wereldwijd met een geregistreerd kapitaal van 5 miljoen. Ons ervaren technische team richt zich op innovatie om te voldoen aan diverse klantbehoeften door waardevolle diensten.