| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Afmetingen van de druktafel | 300x1500 mm |
|---|---|
| De grootte van het frame | 370 x 470 mm, 420 x 520 mm, 550 x 650 mm |
| Bevestiging van de drukpositie | Plaats van de buitenkant van de PCB of van de pin |
| Fijnsturing van bedplaten | Voor/achter ± 10 mm R/L ± 10 mm |
| Precisie van het drukwerk | ±0,02 mm |
| Blad | SKD-II-materiaal uit Japan, |
|---|---|
| spindel snelheid | 200mm/s |
| De grootste snijlengte van het pc-bord | 400 mm |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| De dikte van de V-groef | 0.252.0mm |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | FUJI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| PCB-dikte | Min0,6 mm |
|---|---|
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm ((of op maat) |
| Luchtdruk | 4-6 bar, MAX30L/min |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
|---|---|
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Snijsnelheid | 4 m/min |
| Verpakking Details | WoodenCase |
| Levertijd | 15work dagen |
| Naam | Multi-Blade V CUT PCB-snijmachine |
|---|---|
| Maximale snijlengte | 100 mm-geen limiet |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| Het voeden Snelheid | 0-500mm/s |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Maximale snijlengte | Niet beperkt |
| Operatiemodus | Automatisch |
| PCB-dikte | 0.53.2mm |
| Scherpe Breedte | 8200mm |