| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Productnaam | Automatische SMT-bandsnijmachine |
|---|---|
| Snijmethode | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Rijmethode | Motor + synchrone riem |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
| Snijbreedte | > 800 mm |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Voorwaarde | Gebruikt origineel |
|---|---|
| Garantie | 3 maanden |
| Toepassing | SMT-Productielijn |
| Kwaliteit | 100% merk |
| Pakket | Houten koffer |
| Snijlengte | 10 tot 110 mm |
|---|---|
| Snijbreedte | Aangepast |
| Snijsnelheid | 4 m/min |
| Snijstand | Circulair lopend snijden |
| Rijmodus | Motor + synchrone riem |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | JUKI |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Brandnaam | SAMSUNG |
|---|---|
| Voorwaarde | origineel/kopie |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Voorraad | Grote |
| Verpakking Details | Verpakking |