| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standard Packaging: | WoodenCase |
| Delivery Period: | 10-20workdays |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 stuks per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (facultatief) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230V wisselstroom (op maat) enkelfasig, MAX 100V/A |
| PCB-grootte (L × W) | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm |
| Functie | Apparatuur voor de aansluiting van productielijnen |
|---|---|
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (facultatief) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230V wisselstroom (op maat) enkelfasig, MAX 100V/A |
| Model nr. | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| PCB-grootte (L × W) | (50x50) ↓ 350x250) mm | (50x50) ↓ ((500x350) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm | 1000 × 1100 × 910 mm |
| Gewicht | 70 kg | 85 kg |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standard Packaging: | WoodenCase |
| Delivery Period: | 10-20workdays |
| Payment Method: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Capacity: | 100 stuks per maand |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (facultatief) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230V wisselstroom (op maat) enkelfasig, MAX 100V/A |
| PCB-grootte (L × W) | (50x50) ↓ 350x250) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm |
| Functie | Apparatuur voor de aansluiting van productielijnen |
|---|---|
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts/rechts naar links (facultatief) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of op maat) |
| Stroomvoorziening | 100-230V wisselstroom (op maat) enkelfasig, MAX 100V/A |
| Model nr. | HR-1200 | HR-1200D |
|---|---|---|
| PCB-grootte (L × W) | (50x50) ↓ 350x250) mm | (50x50) ↓ ((500x350) mm |
| Machinegrootte (L×W×H) | 1000 × 900 × 910 mm | 1000 × 1100 × 910 mm |
| Gewicht | 70 kg | 85 kg |