| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standard Packaging: | De uitvoer Houten doos Verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 dagen |
| Payment Method: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Technische parameters | |
| Functie | Deze apparatuur wordt gebruikt voor de verbinding tussen de lijn |
| PCB-dikte | Minimaal 0,6 mm |
| Transportrichting | Van links naar rechts/van rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of aangepast) |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 100V/A |
| Specificaties | ||
| Modelnummer | HR-1200 | HR-1200D |
| PCB-formaat (L×B) ~ (L×B) mm | (50x50) ~ (450x350) | (50x50) ~ (550x460) |
| Machineformaat (L×B×H) mm | 1000×700×910 | 1000×800×910 |
| Gewicht | 50 kg | 70 kg |
![]()
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standard Packaging: | De uitvoer Houten doos Verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 dagen |
| Payment Method: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Technische parameters | |
| Functie | Deze apparatuur wordt gebruikt voor de verbinding tussen de lijn |
| PCB-dikte | Minimaal 0,6 mm |
| Transportrichting | Van links naar rechts/van rechts naar links (optioneel) |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm (of aangepast) |
| Voeding | 100-230V AC (aangepast) eenfasig, MAX 100V/A |
| Specificaties | ||
| Modelnummer | HR-1200 | HR-1200D |
| PCB-formaat (L×B) ~ (L×B) mm | (50x50) ~ (450x350) | (50x50) ~ (550x460) |
| Machineformaat (L×B×H) mm | 1000×700×910 | 1000×800×910 |
| Gewicht | 50 kg | 70 kg |
![]()